Vyhledat zájezdy do Řecka

Dovolená Řecko

Zda budete trávit dovolenou lenošením a opalováním u moře, je jen a jen na vás.

Do Řecka však turisté vyráží i obdivovat doklady jedné z nejstarších evropských kultur. Tím vůbec nejstarším centrem vyspělé civilizace v Řecku byla Kréta s minojskou kulturou. Nejznámější dochovanou stavbou z tohoto období je palác Knóssos s typickými červenými sloupy. Antické památky najdete i na dalších místech, ujít byste si však neměli nechat návštěvu hlavního města Athén s jejich výstavním palácem Parthenónem na vrchu zvaném Akropole.

Pokud vás přestane bavit prohlížení antických památek, budete již mít dost koupání v moři, nebudete se nudit ani večer. Řecká letoviska nabízejí turistům i bohatý noční život.

Kréta - zájezdy
Rhodos - zájezdy
Zakynthos - zájezdy
Kos - zájezdy
Korfu - zájezdy
Řecko - last minute zájezdy

Informovanost o zájezdech do Řecka

Předpokladem příjemné dovolené je také dobrá informovanost o podmínkách pobytových míst. Podmínky účasti na zájezdech a vzájemná práva a povinnosti vznikající mezi klientem a cestovní kanceláří stanoví "Všeobecné smluvní podmínky" dané cestovní kanceláře, která zájezd pořádá. Úplné znění podmínek, pokyny a doplňující informace obdržíte vždy spolu s návrhem cestovní smlouvy po objednání zájezdu od společnosti Invia.cz.